Nocny pogromca / peeling na noc, Iwostin

10 listopada 2016


Jeżeli ktoś kazałby za pomocą jednego słowa opisać moją cerę to bez wahania odpowiem - kapryśna. Pomimo upływu lat nieustannie zmagam się z niedoskonałościami uparcie poszukując ich pogromców kosmetycznych. Czy mój dzisiejszy bohater zdobędzie tytuł poskramiacza tego co niechciane ? Zapraszam do recenzji Profesjonalnego Peelingu na noc Perfectin Purritin, Iwostin.


Srebrny błyszczący karton jest widoczny już z daleka. Podekscytowana i zaaferowana otwierałam z wielką starannością oryginalne pudełko. W środku zastałam szklaną butelkę z aplikatorem typu pipetka, której jak wiecie jestem ogromną fanką. Lubię tą formę nie tylko za niesamowitą elegancję w wyglądzie ale również łatwość w użyciu. Niespotykanym ale niestety zawodnym wynalazkiem jest przycisk który nabiera płyn do aplikatora. Mój zepsuł się zaledwie po kilku dniach.

Peeling ma wodnista konsystencję która na całkowite wchłonięcie potrzebuje zaledwie kilku sekund. Warto podkreślić że w przeciwieństwie do konkurencji w postaci maski na noc Bielenda nie pozostawia po sobie lepkiej, nieprzyjemniej warstwy. Wiem, że wiele z Was właśnie ta cecha zraziła do użytkowania tego kosmetyku dlatego ten peeling jest dla Was świetną alternatywą! 
Producent zaleca początkowo kurację codzienną, a następnie używanie produktu 2-3 razy w tygodniu. Wysokie stężenie kwasów od razu skłoniło mnie żeby zacząć od mniejszej częstotliwości użytkowania i tak aplikując produkt zaledwie dwa razy w tygodniu z radością patrzę na widoczną poprawę stanu mojej cery. Pierwszą zauważalną zaletą jest oczyszczenie porów, wraz z każdym użyciem dostrzegam ich coraz mniej. Następnie sebum, jego produkcja w znacznym stopniu jest ograniczona tym samym cera wygląda zdrowiej, a drobne poprawki makijażowe w ciągu dnia nie są konieczne. Wraz z każdym tygodniem stan cera staje się bardziej przewidywalna to za sprawą niedoskonałości które pojawiają się sporadycznie, a potraktowane peelingi znikają błyskawicznie.O profesjonalnym peelingu marki Iwostin głośno nie jest. Nie gości on na czerwonych dywanach, a blogosfera milczy na jego temat. To wielki błąd! Produkt ten skutecznie walczy z wszystkimi trudnościami cer tłustych i problematycznych. Polecam!


Stosujecie kosmetyki przeznaczone do nocnej pielęgnacji ?
Przeczytaj również:

47 komentarzy

Prześlij komentarz

Dziękuję za przeczytanie recenzji.
Zachęcam do pozostawienia komentarza i obserwacji bloga :)

Jestem również na ... @dziewczynaagenta007