Perfekcyjna cera z kremem Sensilis Pure Perfection

21 listopada 2016


Skuteczny krem do twarzy to kosmetyk niezwykle pożądany. Pomimo dużego wyboru na rynku często długie dni, miesiące a nawet lata szukamy swojego ideału. Ja miałam szczęście, a dlaczego dowiecie się w dzisiejszej recenzji której bohaterem jest krem przeznaczony do cery tłustej i mieszanej - Sensilis, Pure Perfection.


Krem znajduje się w szklanym opakowaniu. Zarówno materiał jak i minimalistyczna szata graficzna sprawiają, że kosmetyk wygląda elegancko i luksusowo. Śmiało może być ozdobą kosmetycznej półki. Zamontowana zatyczka daje nam pewność, że nikt przed nami nie maczał swoich palców w kremie. Osobiście doceniam takie detale i na start daję ogromny plus!

Przyzwyczajona do lekkich konsystencji produktów do cery tłustej zostałam zaskoczona. Gęsta maź o błękitnym zabarwieniu spowodowała strach o zapchanie skóry twarzy. Na szczęście obawy były bezpodstawne Konsystencja okazała się bardzo wydajna i przyjemna w użyciu. Ponad to aplikacje umila piękny, delikatnie słodki zapach który jeszcze dłuższą chwilę unosi się w łazience.

Działanie również pozytywnie mnie zaskoczyło. Oczekiwałam głównie oczyszczenia porów które szpecą mój nos oraz brodę. Krem walczy z nimi skutecznie, a już po kilku pierwszych użyciach widać spore efekty jego oczyszczających właściwości. W pielęgnacji tłustej cery wbrew pozorom ważne jest nawilżanie. Bez niego skóra wydziela jeszcze więcej sebum które ma walczyć z suchymi partiami cery. Sensilis Pure Perfection dostatecznie nawilża skórę tłusta nie pozostawiając na niej błyszczącej nieestetycznie wyglądające warstwy kremu. Śmiało można używać go zarówno wieczorem jak i pod makijaż nie obawiając się o rolowanie podkładu.


Marka Sensilis zadebiutowała z przytupem. Krem Pure Perfection zaskoczył mnie oraz zachwycił, a uwierzcie na słowo wymagania mam wysokie. Chętnie wezmę pod skrzydła kolejne produkty tej dobrze zapowiadającej się firmy. I tu pytanie do Was:  


Znacie kosmetyki Sensilis ? Który produkt polecacie ?
Przeczytaj również:

27 komentarzy

Prześlij komentarz

Dziękuję za przeczytanie recenzji.
Zachęcam do pozostawienia komentarza i obserwacji bloga :)

Jestem również na ... @dziewczynaagenta007