Piękna Jesienią - relaks / czy Kodeks Drogowy może relaksować?

19 listopada 2016


Przyznam szczerze, że drżałam przed ostatnim tematem wyzwania Piękna Jesienią. Nadszedł bowiem czas na RELAKS. Sześć liter i nic więcej. W głowie pustka i powtarzająca się mantra "nie mam czasu na relaks". Pracująca mama małego żywiołowego urwisa z ogromnymi planami zawodowymi, relaks u mnie nie gości myślałam. W czym odnalazłam chwilę dla siebie przeczytacie już dzisiaj.


Moje kochane DZIECKO

Relaks, nie relaks. Mamy wiedzą. Dzieci dają wiele radości ale również ogrom zmęczenia. Jednak kiedy głodna, z obolałymi nogami, z zachrypniętym gardłem i nadszarpniętymi nerwami wysiadam z eLki nic nie relaksuje mnie bardziej niż ON. Uśmiechnięty, mały agent okazujący miłość na każdym kroku. Siadam z Nim na podłodze i tak... czuje się zrelaksowana. Czy Kodeks Drogowy może zrelaksować ?

Jak wspomniałam na wstępie moje plany zawodowe są bogate i ambitne. Staram się nieustannie doskonalić w swoim zawodzie, odbywać nowe kursy, zdobywać nowe umiejętności. Kiedy wieczorem wygospodaruję czas dla siebie biorę do ręki Kodeks Drogowy i z uporem studiuje kolejne przepisy. To taki czas kiedy z herbatą w ręku zamykam się w swoim światku i pochłaniając wiedzę odpoczywam po dniu pełnym wrażeń.
Dziewczyna Agenta 007

Oryginalność czas schować w kąt - blog to moja odskocznia. Piszę tutaj nie tylko o kosmetykach, oczywiście są one tematem przewodnim jednak czasem czuję, że to tylko pretekst. Do czego ? Do poznawania nowych fantastycznych, ciekawych, tak bardzo różnorakich osób. Do pogaduch na tematy ważne i te zupełnie błahe. Wreszcie do swojego miejsca. Cieszę się jak małe dziecko kiedy testuję nowy produkt, a w myślach przetwarzam słowa które następnie spisuje w opinii.


Także, ja relaksuje się dalej pisząc kolejną notkę, a Was zachęcam do komentowania. Jaki jest Wasz sposób na relaks ?Przeczytaj również:

31 komentarzy

Prześlij komentarz

Dziękuję za przeczytanie recenzji.
Zachęcam do pozostawienia komentarza i obserwacji bloga :)

Jestem również na ... @dziewczynaagenta007