Piękna Jesienią - włosy / Jantar , Natura Siberica

13 listopada 2016

Jesień dla moich włosów to istna walka o przetrwanie. Wiatr szarpiący w rozmaite strony, czapka pozbawiająca objętości i wreszcie osłabienie ich kondycji. Właśnie wtedy przeklinam piękne wakacyjne loki które po jesiennym spacerze żyją swoim własnym życiem. Dlatego o tej porze roku wytaczam największe dzieła. Jesteście ciekawe jakie? Zapraszam na włosowych jesiennych ulubieńców czyli kolejny post z cyklu Piękna Jesienią.


Seria z Różańcem Górskim Natura Siberica nie tylko skutecznie działa ale i pięknie wygląda. Niespotykana kolorystyka podkreślona delikatnymi ornamentami wygląda ciekawie i zachęcająco. Wielkie litrowe butle to pojemność jakiej potrzebują moje długie włosy które wręcz pochłaniają kosmetyki. Wersja ta przeznaczona jest dla włosów farbowanych. Pomimo, że moje są naturalnego koloru często sięgam po pielęgnację przeznaczoną dla tego rodzaju włosów. Dlaczego? Zauważyłam że serie te najlepiej nawilżają moje suche i puszące się włosy. Tak jest również w tym przypadku. Duet daje widoczny efekt wygładzania oraz nawilżenia. Włosy zyskują zdrowy wygląd, a ja oddaje się relaksowi za sprawą pięknego, owocowego zapachu. Delikatnie słodka woń umila rutynową pielęgnację i pozostaje na włosach jeszcze długi czas.
Niecały rok temu kosmetyk ten zjechałam od góry do dołu. Nie spełnił on moich wymagań dlatego z wielkim hukiem wylądował na dnie szuflady. Dzisiaj na łamach bloga pragnę powiedzieć : Przepraszam Cię wcierko! wybacz mi moją niechęć do Ciebie i służ mi równie dobrze kolejne tygodnie! Dlaczego zmieniłam zdanie?  ponieważ przez rok moje potrzeby zmieniły się diametralnie (ach, te kobiety). Włosy przed zima wypadają mi na potęgę na szczęście z opresji ratuje mnie odżywka Jantar. Regularne stosowanie zaowocowało wysypem baby hair które rosną niczym na drożdżach.

  Na koniec znów Natura Siberica i kolejny świetny produkt. Spray pielęgnujący nie tylko dyscyplinuje puszące się włosy ale również chroni końcówki przed rozdwajaniem, a długość przed zmiennymi warunkami pogodowymi. Warto podkreślić również wydajność odżywki która sprawia, że produkt w niskiej cenie posłuży nam parę długich miesięcy.   Jako, że produkty nie są dostępne w sieciówkach podpowiem, że Nature Siberica można zakupić w Tesco. Natomiast odżywki Jantar szukajcie w osiedlowych drogeriach.

  Jacy są Wasi jesienni ulubieńcy kategorii "włosy" ?  Przeczytaj również:

  38 komentarzy

  Prześlij komentarz

  Dziękuję za przeczytanie recenzji.
  Zachęcam do pozostawienia komentarza i obserwacji bloga :)

  Jestem również na ... @dziewczynaagenta007