Hybrydowy szał / BlueSky

4 listopada 2016


Przyznaję, hybrydy dopadły również mnie. Niestety są on silnie uzależniające dlatego bez umiaru i kontroli sięgam po kolejne lakiery. Tym razem miałam przyjemność testować produkty marki BlueSky. Polecam? Dowiecie się już za chwilę.Oba produkty utrzymane są w spójnej stylistyce. Samo opakowanie nie wyróżnia się niczym specjalnym z jednym wyjątkiem. Kolorowy słoiczek z lakierem to ciesząca oko odskocznia od utrzymanej w czarnej kolorystyce konkurencji. Niewątpliwie to cecha wyróżniającą produkt spośród tłumów na półce sklepowej.

2w1 to nowość w moich zbiorach. Jest to połączenie dwóch niezbędnych produktów czyli topu i bazy. 

Czy to mogło się udać?
Konsystencja jest gęsta, ale łatwo rozprowadza się ją na paznokciach. Produkt nie spływa z płytki, a pędzelek który ma klasyczny kształt który pozwala nakładać lakier w szybki i prosty sposób. Właściwości niczym nie ustępują konkurentom w dwóch osobnych słoiczkach. Lakier hybrydowy trzyma się na produkcie 2w1 bardzo dobrze i póki same nie podejmiemy decyzji o jego zdjęciu to bazo-top będzie nam wiernie służył.Królem dzisiejszego dnia jest pastelowy róż. To właśnie odcień numer 80593. Żeby nie było nudo i monotonnie w kolorze tym zatopione są kryształki które niczym odłamki szkła błyskają podczas każdego ruchu tworząc dziewczęcy i delikatny efekt. Krycie określiłabym jako pół transparentne ponieważ aby uzyskać odcień jak na zdjęciu musiał nałożyć aż trzy warstwy lakieru. Względy techniczne również utrzymane są na najwyższym poziomie. Producent ponownie stawiając na klasyczny pędzelek spowodował moje zadowolenie.
Duet, a może trio? Od Bluesky to dobre jakościowo i oryginalne produkty. Uniwersalizm zawsze popieram o ile tylko produkty nie tracą na jakości o czym w tym przypadku nie ma mowy. Odcień natomiast oczarował mnie swoją subtelnością i delikatnością.Znacie markę BlueSky ? Was również porwał hybrydowy szał ?Przeczytaj również:

44 komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za przeczytanie recenzji.
Zachęcam do pozostawienia komentarza i obserwacji bloga :)

Jestem również na ... @dziewczynaagenta007