Spotkanie - Beauty by Bloggers

11 grudnia 2016

W sobotę 03.12.2016 miałam przyjemność uczestniczyć w spotkaniu Beauty by Bloggers. Pełna zapału i energii wpakowałam męża do samochodu i wybrałam się w daleką podróż do Częstochowy. Kiedy znalazłam się na wąskiej uliczce, pod nowoczesnym z wyglądu domem zdziwiona kilka razy sprawdziłam czy aby na pewno nie przekręciłam adresu. Zgadza się ! Z oddali widzę Malwinkę z MissMalitv. Ok, jestem na miejscu. Wchodząc do środka wiedziałam, że jestem we właściwym miejscu o właściwej porze! Nowocześnie, stylowo i z ogromną gracją - tak prezentowało się wnętrze Ministerstwa Urody Ilony Nalewajki które w zimowy nastrój za pomocą oryginalnych ozdób i stroików wprowadziła - JOG Studio Olga Jagoda. Zauroczona miejscem dopiero po chwili dostrzegłam kolejne znajome twarze czyli Ole i Beatę oraz Agnieszkę.


Plan dnia był niezwykle bogaty dlatego bez zbędnego ociągania zajęłam miejsce i rozpoczęło się spotkanie. Kiedy witała Nas Ania czyli organizatorka przyznam szczerze, że poza jej pięknym warkoczem nie widziałam nic innego. Mistrzostwo!W bogatym programie spotkania znalazło się miejsce na :

- trochę o pielęgnacji włosów i tajemniczym Marula Oil Paul Mitchell 
opowiedziała Nam Ilona Nalewajka czyli właścicielka Ministerstwa Urody
- warsztaty makijażu z Bell
- warsztaty z BioOleo
- prezentacja Yvene
- rytuał plemienny  Bernard Cassiere
- prezentacja Face&Look

Powiem Wam w tajemnicy, że ogromnie podziwiam Anie. Organizacja była na najwyższym poziomie. Każdy punkt programu zaczynał się o wyznaczonej godzinie, przewidziany był również poczęstunek a nawet znalazł się czas na ciepłą zupę. Ania cały czas czuwała Nas przebiegiem spotkania, a po każdym wystąpieniu wręczała Nam upominki od firmy. Śmiało mogę powiedzieć, że zorganizowała dla Nas takie małe "Meet Beauty". Jestem zachwycona i jeszcze długo będę wspominać tą zimową sobotę.Przeczytaj również:

32 komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za przeczytanie recenzji.
Zachęcam do pozostawienia komentarza i obserwacji bloga :)

Jestem również na ... @dziewczynaagenta007