Legendarna paleta Au Naturel - Sleek

2 grudnia 2016

Są kosmetyki które zyskały mino legendarnych. Taki właśnie tytuł nosi dzisiejsza bohaterka dlatego bez zbędnych zapowiedzi 
Drogie Panie, zapraszam na chwilę z paletką... Au Naturel, Sleek.


Urzekająca klasyczna prostota to znak firmowy firmy Sleek. W tej zwyczajności dotrzeć można elegancję. Wygląd zewnętrzny dopełnia ponad to precyzyjne wykonane opakowanie które podkreśla najwyższą jakość firmy nie tylko w ogólnej prezentacji ale każdym najmniejszym szczególe. Na upartego szukając minusów dostrzegłam jeden... kartonik. Wszystkie palety dostępne w regularnej sprzedaży mają niemal identyczny wzór dlatego na półce ciężko znaleźć konkretny model. Pozazdrościłam również posiadaczką edycji limitowanych których kartoniki są niezwykle fantazyjne, kolorowe i oryginalne.


Au neutral to 12 odcieni których dobór nie jest kwestią przypadku. Przy pomocy tej wersji zarówno zielono, niebiesko czy brązowookie Panie wykonają makijaż który podkreśli kolor tęczówki. W palecie widoczny jest podział na dwa rzędy. Pierwszy - górny to odcienie jasne i niestety słabo napigmentowane. Trzeba się sporo napracować żeby uzyskać jakiekolwiek widoczny efekt na powiekach. Ponad to odcienie są do siebie zbliżone i wyglądają niemal identycznie.Rząd dolny to kolory intensywne i ciemne. Ich różnorodność pozwala tworzyć wiele ciekawych makijaży. Również pigmentacją znajdują się klasę wyżej od poprzedników. Jedyna wadą która potwierdza regułę jest osypywanie. Wiele z Was pisało o tym mankamencie który zauważyłam również ja.

Mimo drobnych niedoskonałości paleta wywołała na mnie dobre wrażenie przede wszystkim swoją jakością. Cienie mają lekko kremowa konsystencję która sprawia że nakładanie jest proste i przyjemne. Niewątpliwie największą zaletą jest również trwałość. Cienie nawet bez bazy trzymają się na powiece kilka godzin co jest wynikiem wręcz niewiarygodnym.Dla odcieni rzędu dolnego mogę zrobić wszystko. Są piękne, różnorakie i przede wszystkim bardzo trwałe. Górny rząd nieco mnie rozczarował ale w ostateczności na pewno i te kolory znajdą swoje miejsce w moim makijażu. Niewątpliwie na jednej wersji kolorystycznej nie poprzestanę dlatego już przeglądam drogerie w poszukiwaniu tej jedynej.


Znacie palety marki Sleek ?
Przeczytaj również:

38 komentarzy

Prześlij komentarz

Dziękuję za przeczytanie recenzji.
Zachęcam do pozostawienia komentarza i obserwacji bloga :)

Jestem również na ... @dziewczynaagenta007