Zimowi ulubieńcy - szampony / Bioxsine, Lee Stafford

29 grudnia 2016


Zima to trudny czas włosów. Często stają się osłabione, łamliwe oraz nagminnie wypadają. Nie tylko pogoda jest ich przeciwnikiem. Urocza czapka z pomponem to zabójca objętości, a romantycznie opatulony szalik skutecznie pogarsza kondycję końcówek. Właśnie wtedy sięgam po sprawdzone i lubiane kosmetyki. Dzisiaj o moich dwóch szamponowych ulubieńcach. Zapraszam!

Lee Stafford o zakręconej nazwie Coco Loco to uczta dla zmysłów. Urokliwe opakowanie skrywa w sobie prawdziwą bombę zapachową. Wyczuwalna nuta kokosowa doskonale wpisuje się w mroźne dni wypełniając łazienkę nieco egzotycznym zapachem. Kremowa konsystencja łatwo rozprowadza się na włosach czyniąc produkt bardzo wydajnym. 

Nawilżenie to reprezentacyjna cecha szamponu. Włosy po myciu są miękkie i błyszczące. Coco Loco sprawia, że końcówki są wygładzone, a dociążenie skutecznie walczy z puszącymi się lokami czyniąc produkt doskonałym dla posiadaczek wysokoporowatych włosów.
Bioxsine wyglądem nie zachwyca. Butelka przypomina mi produkt dla mężczyzna, a kartonowe sugeruje, że mamy do czynienia z produktem leczniczym. Z reguły jestem wzrokowcem, a opakowanie skutecznie potrafi zachęcić mnie do zakupu dlatego bardzo żałuję, że producent nie postawił na szczyptę fantazji.
Sam szampon ma zadanie jedno - walka z wypadaniem włosów. I sprawdza się w tym doskonale ! Używany regularnie w widoczny sposób wzmacnia włosów powodując ograniczenie wypadania. Zadziwiające jest, że efekty widoczne są już po kilku użyciach. Brawa Bioxsine, brawa! Dwa szampony, dwa przeznaczenia. Lee Stafford to doskonała propozycja dla posiadaczek suchych włosów natomiast Bioxsine to szampon typowo zadaniowy. Oba produkty to doskonałe zimowe propozycje które zadbają o potrzebujące dużej dawki pielęgnacji włosy.

Jakie są Wasze ulubione szampony do zadań specjalnych?Przeczytaj również:

42 komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za przeczytanie recenzji.
Zachęcam do pozostawienia komentarza i obserwacji bloga :)

Jestem również na ... @dziewczynaagenta007