Złote Święta / L'biotica

18 grudnia 2016

Święta to magiczny czas. Miasta otula biały puch, a domy wypełniaja miłość i radość. To jedne z nielicznych dni w roku kiedy cała rodzina wspólnie krząta się po kuchni, resztką sił ubiera choinkę, a następnie siada do bogato zastawionego stołu. Jest karp, są pierogi, a pod choinką...prezenty! Uwielbiam tą tradycję. Cieszy mnie najpierw przeglądanie sklepu w poszukiwaniu wymarzonych podarków, następnie walka z papierem ozdobnym, a to wszystko wieńczy szeroki uśmiech obdarowanej osoby. Dzisiaj pokaże Wam zestaw kosmetyków który ucieszy każdą kobietę...seria Gold do pielęgnacji twarzy L'biotica.


Nie czarujmy się. Prezent ma nie tylko cieszyć zawartością ale również wyglądem. Seria Gold to dominujące w opakowaniu złote lustro... tak trudne do sfotografowania. Niewątpliwie nadaje ono kosmetykowi luksusowego wyglądu. Spójna stylistyka i szykowny wygląd sprawiają, że pielęgnować twarzy z serią Gold zapragnie każda kobieta.Rozświetlające płatki pod oczy to zestaw aż na trzy użycia. Największą zaletą tego produktu jest natychmiastowe działanie. Każda z Nas uwielbia kiedy efekty użycia kosmetyku widać już po paru sekundach. Właśnie tak działają płatki! Widocznie rozświetlają okolice oczu przez co spojrzenie staje się zdrowe i promienne. Znikają trudne do zatuszowania cienie oraz zaczerwienienia które sprawiają, że twarzy wygląda na zmęczoną. Takie spektakularne efekty utrzymują się nawet kilka dni co uważam, za wyśmienity wynik. Warto podkreślić również, że kiedy Twoja skóra się regeneruje Ty siadasz, odpoczywasz i cieszysz się lekko chłodzącym, przyjemnym efektem. Czuje się rozpieszczona!Kolejny produkt to popularna ostatnio maska w płachcie. Pokochałyśmy je za łatwość aplikacji oraz skuteczne działanie. Active Gold to produkt o uniwersalnym przeznaczeniu. Maska pod wpływem ciepłoty ciała uwalnia aktywne składniki które mają za zadanie rozświetlić i wygładzić cerę. Potwierdzam, to działa! Zaraz po ściągnięciu płacht z twarzy cera zyskuje gładkość oraz promienny wygląd. Ważną rolę odgrywa również kwas hialuronowy który nawilża skórę tak dobrze, że w końcu pożegnałam swoje suche skórki na policzkach. Tak jak w przypadku płatków pod oczy produkt delikatnie chłodzi twarzy sprawiając, że aplikacja jest bardzo przyjemna.

Ostatnim  produktem jest zyskująca na popularności maseczka całonocna. Dermomask Night Active wykorzystuje nocną odnowę komórek dlatego producent zaleca żeby aplikacja odbyła się późnym wieczorem. To wspaniała alternatywa dla kobiet zabieganych, nie mających czasu na wieczorny odpoczynek z maseczką na twarzy. Night Activ podobnie jak cała seria ze złotem w składzie działa na cerę rozjaśniająco i wygładzająco. Polecam zaopatrzyć się w maskę jeżeli następnego dnia macie w planach olśniś wszystkich w koło.
Seria Gold od L'biotica doskonale wpisuje się w świąteczny klimat nie tylko opakowaniem ale również zawartością. Wszystkie produkty przeznaczone się do różnych rodzajów cer a efekty są takie jakie lubimy najbardziej... natychmiastowe.
Znacie serię Gold marki L'biotica ?Przeczytaj również:

24 komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za przeczytanie recenzji.
Zachęcam do pozostawienia komentarza i obserwacji bloga :)

Jestem również na ... @dziewczynaagenta007