Naturalne konturowanie / Sculpt & Glow Contour Duo, Lily Lolo

23 stycznia 2017


O kosmetykach Lily Lolo w ostatnim czasie zrobiło się głośno. Głównie za sprawą podkładu mineralnego który zdobył serca fanek nie tylko naturalnej pielęgnacji. Ja markę znam od dłuższego czasu i wiecie co? To jest wspaniały czas! Dlaczego? odpowiedź znajdziecie w dzisiejszej recenzji - Lily Lolo, Sculpt & Glow Contour Duo.Kosmetyki Lily Lolo nie są nowością na moim blogu. Chciałam uniknąć powtarzanego jak mantrę zachwytu nad uroczym, klasycznym, minimalistycznym i porządnie wykonanym opakowaniem. Dlatego krótko stwierdzę - jest pięknie!


W środku uroczej paletki znajdują się dwa produkty. Bronzer oraz rozświetlacz. Paletka stworzona jest z myślą o zadowoleniu jak największej ilości wymagających kobiet dlatego wybrane odcienie są niezwykle uniwersalne. Bronzer to ciepły kolor o satynowym wykończeniu w którym na próżno szukać pomarańczowych odcieni. Rozświetlacz jest niezwykle subtelny więc delikatnie i nienachalnie podkreśla kości policzkowe swoim szampańskim kolorem. Duetem można osiągnąć zarówno naturalny, dzienny efekt jak i nico odważniejszy na wieczorowe wyjścia.

Dlaczego tak chętnie wybieram produkty Lily Lolo? 

Ponieważ skład ograniczony jest do minimum co skutkuje brakiem perfum, parabenów czy silikonów. Właśnie te składniki są głównym winowajcom potocznego "zapychania cery" z którym zmaga się nie jedna z Nas. Kosmetyki mineralne zawładnęły moją kosmetyczką już parę miesięcy temu. Z każdym kolejnym dniem makijażu z ich użyciem widzę, że cera zyskuje na zdrowiu. Trądzik ( jak odkryłam w dużej mierze spowodowany Krakowskim smogiem ale o tym kiedy indziej) jest mniejszy, zaczerwienienia ukojone, a rozszerzone pory sukcesywnie znikają.

Kolejnym atutem konturowania paletką Lily Lolo jest jej znakomita trwałość. Nawet na tłustej cerze kosmetyki przetrwają cały dzień, a ich pigmentacja pozwala eksperymentować z intensywnością makijażu. 

Tym razem Was nie zaskoczę. Monotonnie stwierdzę, że kolejny produkt Lily Lolo sprawdził się u mnie doskonale! Sculpt & Glow Contour Duo skrywa piękne odcienie które są trwałe, a pigmentacja robi wrażenie. To wszystko zamknięte jest w stylowej kasetce która nadaje duetowi luksusowego wyglądu.

Znacie kosmetyki Lily Lolo ?Przeczytaj również:

33 komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za przeczytanie recenzji.
Zachęcam do pozostawienia komentarza i obserwacji bloga :)

Jestem również na ... @dziewczynaagenta007