Boskie mango, boskie cało / BodyBoom

13 lutego 2017

Mango i kawa ? Pasują do siebie nijak, a jednak tworzą zespół nie do zastąpienia. Zapraszam na recenzję przy filiżance kawy - w końcu to peeling mocno kawowy.

"jestem... boskim chłopakiem" tak przedstawia się dzisiejszy bohater. Zapakowany w prosty papierowy woreczek, ozdobiony jedynie kolorową nalepką pozwala fantazjować na temat jego wnętrza. Otwieram, podekscytowana zaglądam do środka a na dzień dobry uderza mnie silny zapach kawy z wyczuwalną owocową nutą mango. Niezwykle intrygujące połączenie zapachowe nie pozwala o sobie zapomnieć jeszcze długi czas. Namolnie wsadzam rękę do środka by wyciągnąć ją umorusaną kawą. Pierwszą myślą w mojej głowie byłam ja szorująca brudną z osadu po zabiegu wannę. Tutaj Body Boom zaskakuje po raz pierwszy. Wychodząc na przeciw leniuchom dobrał składniki tak, że pozostałości peelingu łatwo i szybko zmywają się z wanny lub prysznica. Wystarczy spłukać pozostałości strumieniem wody i gotowe. Czary mary!
Po tak dobrze zapowiadającym się wstępie nie mogło być inaczej. Efekty stosowania peelingu są BOOM-bowe. Już podczas wcierania peelingu czuć pod palcami jak skóra robi się gładka i aksamitna. Działa również kawa która nadaje skórze piękny, brązowy i naturalny koloryt niczym po powrocie z wakacji w ciepłych krajach. Wraz z każdym kolejnym użyciem można zauważyć również efekty długoterminowe. Skóra zyskuje jędrność, a to za sprawą kofeiny która pomaga w walce z cellulitem.

Brzmi zachęcająco ? To nie wszystko ! Peelingi Body Boom to natura zamknięta w saszetce. Znajdziecie tam smaczne składniki - czekoladę oraz brązowy cukier jak również bogactwo olejków oraz sól himalajską która pomaga w oczyszczeniu skóry z toksyn. Składniki nie są dobrane przypadkowo. Każdy z nich ma swoje małe zasługi dla BOOM-bowego efektu końcowego.
Body Boom to moje uzależnienie. Niesamowicie piękne i intrygujące zapachy które za sprawą kofeiny dają dobrą energię. Zdrowa, jędrna i aksamitnie gładka skóra to cechy które nie pozwalają mi poprzestać na jednej wersji ... będę mieć je wszystkie!


Lubie peelingi kawowe?Przeczytaj również:

31 komentarzy

Prześlij komentarz

Dziękuję za przeczytanie recenzji.
Zachęcam do pozostawienia komentarza i obserwacji bloga :)

Jestem również na ... @dziewczynaagenta007