Cedrowe mydło wielozadaniowe / Bania Agafii

6 lutego 2017


Do niedawna mydło kojarzyło mi się z białą, używaną wyłącznie do mycia rąk kostką. Na szczęście jest Bania Agafii która zmieniła moje wyobrażenia całkowicie. Od teraz mydło stało się podstawą mojej pielęgnacji, a kolejne opakowania szturmują moją łazienkę. Mydło cedrowe? Znacie?

Plastikowy słoik z tradycyjną dla Agafii szatą. Z wierzchu prosto, smacznie - w moim stylu. Jednak nie oceniajcie książki po dość stonowanej okładce bo w środku kryje się prawdziwa bomba. Żelowa konsystencja to zaskakująca forma, pamiętajcie że cały czas mówimy o mydle! nabieram mała ilość konsystencji która pod ciepłymi palcami rozpływa się czyniąc produkt bardzo wydajnym. Zabiegom czas umila przyjemny i nienachalny ziołowy zapach w którym delikatnie dominuje leśna nuta.
Mydło cedrowe to kwintesencja uniwersalności. Jeden słoik - całe ciało, już zdradzam szczegóły tej magii.

Mydło można użyć jako szamponu. Szczególnie polecam włosom wysokoporowatym ponieważ niesamowicie wygładza. Czuć pod palcami że włosy są miękkie, aksamitne i nawilżone. Szampon również dobrze oczyszcza co można zauważyć po użyciu na włosach olejków które mydło z łatwością zmywa bez konieczności powtarzania zabiegu.

Oczywiście produktu możemy również użyć do umycia całego ciała. Żelowa forma przyjemnie sunie po ciele pozostawiając na nim śliską warstwę i delikatną kremową piankę. Przyjemna aplikacja skutkuje bardzo dobrze nawilżonym i gładkim w dotyku ciałem. Nawet zimą kiedy skóra ma tendencję do suchości mydło doskonale je pielęgnuje pozwalając zapomnieć o konieczności dodatkowego nawilżenia.Mydło cedrowe Agafii to produkt który pozwala zaoszczędzić miejsca w łazience bez konieczności wyboru między jakością a uniwersalnością. Żelowa konsystencja czyni go niezwykle wydajnym, a fantastyczne działanie zarówno w pielęgnacji włosów jak i skóry uzależnia od zakupu kolejnych opakowań.


Lubicie produkty wielozadaniowe ? Przeczytaj również:

46 komentarzy

Prześlij komentarz

Dziękuję za przeczytanie recenzji.
Zachęcam do pozostawienia komentarza i obserwacji bloga :)

Jestem również na ... @dziewczynaagenta007