Jesteś za śliczna żeby pracować / My Gift Dna

27 lutego 2017

Gadżety- która z Nas ich nie uwielbia? Ja szczególnie upodobałam sobie te spersonalizowane- tylko dla mnie. Sprawiają, że czuję się wyjątkowa i niezastąpiona. Jeżeli Ty też jesteś gadżeciarą zapraszam dalej... tylko uważaj ! wpadniesz po uszy.


"Pomysł na wyjątkowy prezent..." tak reklamuje się strona MY GIFT DNA. Przyznam szczerze - nie kłamią! To jedna z tych stron na których czas przestaje istnieć, a pieniądze na koncie drastycznie maleją. W ofercie sklepu znajdziecie... zresztą co ja będę opowiadać. Popatrzcie same.
Tacka śniadaniowa jest nieodłącznym elementem każdego wieczoru zakończonego śniadaniem w hollywoodzkich love story. Niestety na próżno szukać na mojej jeszcze ciepłego rogalika, roznoszącej aromat po całym domu filiżanki czarnej kawy czy świeżo ściętych kwiatów w szklanym wazoniku. W mojej bajcie na stoliczku nie jest równie elegancko ale równie smacznie.

Tacka wykonana jest z prawdziwego drewna co nie tylko dostrzeżecie ale również poczujecie. Piękny zapach przenosi Nas na spokojne łono natury. My Gift Dna to jeden z nielicznych sklepów który stawia na jakość. Napis ozdabiający tackę jest żłobiony tym samym wygląda estetycznie i elegancko. Ponad to spersonalizowany napis nadaje osobistego charakteru i upewnia mnie o wyjątkowości prezentu. 
Drugim z prezentów jest ogromnej wielkości obraz na płótnie. Odkąd pamiętam w moim wymarzonym domu sypialna składała się z toaletki, wielkiego łoża a nad nim dużych rozmiarów obraz mojej rodziny. Póki co łoże zastępuje rozkładana kanapa ale obraz wisi i cieszy moje oko. Wykonanie jest bardzo dobre ponieważ płótno jest dobrze naciągnięte tym samym odzwierciedla każdy szczegół zdjęcia. Podczas zamówienia musicie jednak pamiętać że jeżeli również chcecie produkt sporej wielkości to wybrane zdjęcie musi być dobrej jakości. My Gift Dna to kopalnia pomysłowych i dobrej jakości podarków. Znajdziecie tam odpowiedzi prezent dla mamy, męża, przyjaciółki, a nawet dziecka. Większość produktów posiada możliwość personalizacji tym samym stają się prezentami jedynymi w swoim rodzaju.Lubicie takie gadżety ?Przeczytaj również:

16 komentarzy

Prześlij komentarz

Dziękuję za przeczytanie recenzji.
Zachęcam do pozostawienia komentarza i obserwacji bloga :)

Jestem również na ... @dziewczynaagenta007