Wszystko w jednym /20 for you by Fama

9 lutego 2017

Szczerze ? Nie ufam produktom wszystko w jednym. W pielęgnacji stawiam na kosmetyki dedykowane konkretnym problemom z którymi chcę walczyć. Moje oczy szeroko otworzyły się na widok produktu 20w1. Jak to możliwe ? Czy to może się udać ? - pytanie powracało. Zaryzykowałam, spróbowałam, nie żałuję.

Odżywka 20 FOR YOU zamknięta jest w kolorowej butelce. Różowy odcień sprawia, że produkt dostrzegalny jest już z daleka i niewątpliwie nie zginie pomiędzy innymi kosmetykami. Producent postawił na oryginalne barwy które wyróżniają produkt nie powodując przy tym efektu kiczu. Aplikator rozpieszcza włosy delikatnym strumieniem. Kropelki odżywki powoli osadzają się na puklach pozostawiając na nich przyjemny zapach. Przesiąknięte włosy jeszcze długi czas pachną zapachem słodkich landrynek.

Odżywka poprawia wygląd włosa natychmiast ale ma również działanie długofalowe. Po pierwszej aplikacji włosy są wygładzone i dociążone ale nie przyklapnięte. Wyczuwalna miękkość sprawia, że kosmyki chcę się gładzić palcami cały dzień. Z każdym kolejnym zabiegiem blask oraz nawilżenie zyskują na intensywności. Włosy dzięki temu wyglądają zdrowo i zadbanie bez konieczności długo czasowych i skomplikowanych zabiegów. Wiele z Was zachwyci również fakt, że produkt ułatwia rozczesywanie co w moim przypadku jest obowiązkową cechą produktu. Odżywka skrywa w sobie również cechy nie widoczne na zewnątrz. Min. chroni przed promieniami UV oraz chroni przed ciepłym powietrzem suszarki. Dzięki tym zaletą mam pewność, że odżywka dba o moje włosy kompleksowo.
Mimo początkowej niechęci odżywka 20w1 okazała się przełomowym kosmetykiem w pielęgnacji włosów. Jej działanie jest kompleksowe, a wachlarz efektów szeroki. Tyle korzyści otrzymujemy poprzez bardzo prostą i szybką aplikację sprayu na włosy która niewątpliwie jest dużą zaletą.


 Jakie macie podejście do produktów wielozadaniowych ?Przeczytaj również:

35 komentarzy

Prześlij komentarz

Dziękuję za przeczytanie recenzji.
Zachęcam do pozostawienia komentarza i obserwacji bloga :)

Jestem również na ... @dziewczynaagenta007