No problem ! Aqua Pi Cosmetics

29 marca 2017

Pomimo upływu lat niedoskonałości wciąż utrudniają moją codzienną pielęgnację. Niestety cera jest na tyle złośliwa, że z nonszalancką obojętnością reaguje na większość produktów które mają uporać się z nieprzyjaciółmi. Jednak jest taki płyn, w dodatku multifunkcyjny który niczym pogromca wkroczył do mojej łazienki. 

Firma Aqua Pi Cosmetics zapewne większości z Was niewiele mówi.
Przyznam szczerze i dla mnie nazwa była nową gdzieś wcześniej zasłyszaną jednak nic więcej z firmą mnie nie łączyło. Pierwsze wrażenie z płynem multifunkcyjnym - no problem wypadło bardzo pozytywnie. Butelka o ogromnej pojemności to coś co lubię ze względu na ekonomiczność oraz fakt, że moja mama notorycznie podkrada mi kosmetyki. Wygodny aplikator, prosta ale nie banalna szata graficzna sprawiła, że zachciałam wypróbować tego produktu niemal natychmiast. 

Multifunkcyjność pojawia się w nazwie za sprawą wszechstronnych obietnic producenta, a są one nie małe. W skrócie produkt ma działać na wszelkie niedoskonałości skóry niezależnie od wieku, a także rodzaju cery. Płyn wywołał u mnie nie małe poruszenie. Pierwsze dni stosowania nie zapowiadały niczego wielkiego. Drobne niedoskonałości powoli znikały, cera była oczyszczona, a pory nieznacznie się zmniejszały. Wraz z każdym kolejnym dniem produkt ujawniał swoje moce. Cera zyskiwała zdrowy wygląd, a to za sprawą rozjaśnienia wszelkich czerwonych plam spowodowanych trądzikiem. Pory stawały się bardziej oczyszczone tym samym są mniej widoczne, a makijaż bez trudu je maskuje. Zauważyłam również, że płyn nie tylko niweluje ale również zapobiega. Od czasu jego używania skóra jest w dobrej kondycji, a niedoskonałości pojawiają się sporadycznie. 

Co to jest ten płyn multifunkcyjny ? to inaczej aktywny tonik. Niezwykle potrzebny każdej cerze, a szczególnie tej problematycznej. To jeden z kolejnych etapów pielęgnacji który ma za zadanie oczyszczać cerę oraz normalizować wydzielanie sebum.


Dotychczas nieznana mi firma Aqua Pi sprawiła mi niemałą niespodziankę. Płyn multifunkcyjny sprawdził się na mojej problematycznej cerze doskonale, a ja z pewnością zaopatrzę się w kolejne opakowania. Zachęcona z przyjemnością sięgnę również po inne produkty tej marki. Ciekawa jestem jak sprawdzą się po tak wysoko podniesionej poprzeczce.


Znacie markę Aqua Pi Cosmetics ?

Więcej kosmetyków znajdziecie na stronie Aqua Pi Cosmetics a na zakupy zapraszam pod adres Sklep Aqua PiPrzeczytaj również:

24 komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za przeczytanie recenzji.
Zachęcam do pozostawienia komentarza i obserwacji bloga :)

Jestem również na ... @dziewczynaagenta007