Nowości trzy - CC, maseczka, demakijaż / Selfie Project

6 marca 2017Marka Selfie Project rozwija się bardzo dynamicznie. Na blogach oraz forach można przeczytać na temat jej kosmetyków wiele recenzji z przewagą tych pozytywnych. Pomimo tego firma na laurach nie osiada i niemal z każdym miesiącem wypuszcza w obieg kolejne nowości. Zapraszam na recenzje trzech kosmetycznych nowinek.


Kremów typu BB i CC używam często. Kulminacja ich zużyć przychodzi na okres wiosenno- letni kiedy to lubię odstawić ciężki produkty na rzecz lekkich mazideł
które za zadanie mają nawilżyć cerę równocześnie przykrywając drobne niedoskonałości. Produkt Selfie Project to definicja idealnego kremu CC. Nałożony na cerę dostatecznie ją nawilża, a naturalny delikatny kolor wyrównuje koloryt. Płyn działa trochę magicznie ponieważ kiedy nałożymy go na rękę widać jego intensywny jasny odcień ale podczas rozsmarowywania na skórze staje się niemal przeźroczysty. Tym samym zapewnia bardzo naturalne wykończenie typu no make up - wprost idealne na piękne, słoneczne dni. Również dzięki tym właściwością pokochają go posiadaczki wielu różnych odcieni skóry.
Maseczka ma za zadanie dogłębnie oczyścić cerę skłonną do powstawania niedoskonałości. Zamknięta w klasycznej saszetce kusi oryginalnym wyglądem. Działanie jest wszechstronne. Skład stworzony jest tak, że skóra po maseczce jest jak nowa. Widocznie oczyszczona, gładka i miękka. Czy zapobiega powstawaniu niedoskonałości ? Wydaje mi się, że jeżeli będzie używana regularnie może i wykaże takie działanie jednak ja lubię co rusz testować nowe produkty dlatego używam jej sporadycznie i w takiej właśnie roli - szybkiego regeneratora problematycznej cery ją lubię.


Ostatni produkt to propozycja doskonała na nadchodzące wakacje czyli demakijaż chusteczkami. Dzięki temu produktowi można zaoszczędzić w walizce trochę tak porządnego miejsca. Zaledwie jedna chusteczka zmyje z twarzy cały makijaż, no ewentualnie dwie które dadzą radę nawet z tym wodoodpornym. Bez pocierania, łzawienia oczu czy zaczerwienień. Produkt ciekawy i warty uwagi. 
Ostatnimi czasami produkty drogeryjne w mojej kosmetyczce goszczą niezwykle rzadko. Szczególnie te do pielęgnacji twarzy omijałam z daleka ponieważ nie jednokrotnie powodowały u mnie pogorszenie stanu mojej problematycznej cery. Marka Selfie Project przywróciła mi wiarę w popularne sieciowe firmy i z niecierpliwością wypatrywać będę ich kolejnych nowości.


Znacie nowości marki Selfie Project?Przeczytaj również:

31 komentarzy

Prześlij komentarz

Dziękuję za przeczytanie recenzji.
Zachęcam do pozostawienia komentarza i obserwacji bloga :)

Jestem również na ... @dziewczynaagenta007