Spotkanie Zaprzyjaźnionych Blogerek

12 marca 2017

W minioną sobotę 4 marca spakowałam do auta zapas żelek, męża i wyruszyła w podróż w nieznane czyli do Rybnika. Celem podróży było spotkanie organizowane przez Olę z bloga " W świecie Aleksandy " jednak tym razem był to event wyjątkowy - spotkanie zaprzyjaźnionych blogerek. Już przed wejściem tradycyjnie "wpadłam" na Malwinkę która niedawno ogłosiła że spodziewa się maleństwa dlatego liczę na wiele gratulacji dla przyszłej mamy ! (całusy kochana) . Spotkanie odbyło się w jednak z sal restauracji Pasja dzięki czemu mogłyśmy plotkować bez opamiętania. 


Po przywitaniu przyszła kolej na wykład Pana Adama z platformy REACHaBLOGGER . Przyznam, że zaskoczył mnie nie tylko jego wygląd ale także wiedza i pasja. Pan Adam wbrew pozorom nie skupił się jedynie na reklamie lecz przekazaniu Nam jak największej wiedzy o blogach, firmach nie tylko kosmetycznych oraz konkurencji na rynku. Chętnie i niezmordowanie odpowiadał na Nasze wszelkie pytania i dobrze orientował się w każdym temacie. Szacunek i podziw.


Po tej "oficjalnej" części Ola rozdała Nam upominki, a my nie mogąc sie powstrzymać z niecierpliwością zaglądałyśmy do kolejnych toreb. ( podarki pokażę Wam w kolejnym poście). Było to kolejne ze spotkań w którym miałam okazję uczestniczyć i każde z nich upewnia mnie w przekonaniu, że warto blogować chodź by dla tych dziewczyn. Mimo że wszystkie piszemy na jeden kosmetyczny temat każda z Nich jest wyjątkowa, a znajomości pozostają na długie lata.http://www.fotobum.pl/
https://booklet.pl/W spotkaniu udział wzięły :


Przeczytaj również:

20 komentarzy

Prześlij komentarz

Dziękuję za przeczytanie recenzji.
Zachęcam do pozostawienia komentarza i obserwacji bloga :)

Jestem również na ... @dziewczynaagenta007