Wizytówka kobiety / Indigo, Home SPA

31 marca 2017


Dawno temu zasłyszałam powiedzenie "dłonie są wizytówką kobiety". Nie wiedzieć czemu słowa te wzięłam mocno do siebie, a piękne dłonie stały się moją obsesją. Niestety nie wszystko układa się po mojej myśli ze względu na bardzo suchą i szorstką skórę. Jak dbam o moją wizytówkę ? Dowiecie się już dzisiaj.

W produktach pielęgnacyjnych szukam skuteczności ale również jak to kobieta lubię oryginalny wygląd, błyszczące opakowania oraz nieziemskie zapachy. Te cechy znalazłam w serii Indigo HOME SPA.
Na pewno nie jedna z Was również została zauroczona przez słodkie, intensywne oraz trwałe zapachy o których można usłyszeć legendy. Ja, miłośniczka wszelkiego rodzaju słodyczy czuje się niczym w raju ponieważ w większości zapachów dominuje nienachalna słodycz. To właśnie jedna z cech która uzależniła mnie od produktów Indigo HOME SPA.Najbardziej urokliwym z oferty jest krem do rąk. Zamknięty w niezwykle oryginalnym opakowaniu wprost sam pakuje się do torebki. Nie tylko zachwyca wyglądem ale również funkcjonalnością. Wygodna pompka dawkuje odpowiednią ilość produktu, zatyczka zapobiega rozlaniu się kremu w torebce, a szklane opakowanie skutecznie chroni przed zgnieceniem w zatłoczonej torbie. Gęsta konsystencja wchłania się błyskawicznie, a na rękach nie wyczuwam żadnej lepkości. Ręce w błyskawiczny sposób zyskują porządną dawkę nawilżenia i stają się aksamitnie gładkie.

Drugi z produktów to balsam do ciała. Zapewne na waszej twarzy pojawia się zdziwienie czemu balsam do ciała dba o moje ręce. Już spieszę z wyjaśnieniem. Nie przepadam za produktami do ciała które są mocno perfumowane. W ciągu dnia taka dawka zapachowa umila chwilę jednak wyczuwając słodycz notorycznie można się przejeść. Właśnie dlatego balsamu użytkuję do rąk i sprawdza się w tym celu doskonale. Konsystencja jest nieco lżejsza od poprzednika jednak również wchłania się szybko i całkowicie. Działa niczym mocno nawilżająca maska która regeneruje zaczerwienia, podrażnienia, a także nawilża suchą i szorstką skórę. Indigo SPA to seria która zadowoli najbardziej wymagającą kobietę. Piękne zapachy zamknięte w oryginalnych opakowaniach zaskakują skutecznością. Bogata oferta pozwoli wybrać swojego ulubieńca w kwestii zapachowej jak i przeznaczenia.

Macie swojego ulubieńca z serii Indigo SPA ?Przeczytaj również:

17 komentarzy

Prześlij komentarz

Dziękuję za przeczytanie recenzji.
Zachęcam do pozostawienia komentarza i obserwacji bloga :)

Jestem również na ... @dziewczynaagenta007