Cztery owoce świata / maseczki Marion

8 kwietnia 2017


Cztery maseczki, cztery działania, dwie Panie, jedna firma. Recenzja wyjątkowa bo produkty tego warte. Zapraszam na sobotnie leniwe popołudnie z maseczkami Marion Fit&Fresh.

Kolorowe saszetki o pojemności 7,5 ml Wprawiają mnie w pozytywny nastrój. To opakowanie doskonałe dla wzrokowców, kobiet przygnębionych i tych wchodzących do drogerii po "tylko jedna rzecz".  Saszetki aż krzyczą: zabierz Nas do domu! 
W serii znajdziecie cztery owoce o czterech różnych właściwościach. Każdy produkt posiada swoje unikalne cechy zapewniając klientką szeroki wachlarz wyboru. Do testów zaprosiłam moją mamę. Uznałam, że jeżeli to ona przetestuje dwie maseczki które przeznaczone są do jej typu cery to recenzje będą bardziej wiarygodne.W ręce mojej mamy wpadły Granat i Mango. Zapowiadał się całkiem smaczny duet. Wspólne cechy obu masek to owocowy, mocno orzeźwiający zapach. Zdecydowanie nieczęsto spotykany w maseczkach do twarzy. Ubolewamy nad tym obie ponieważ owocowa woń zapewnia bombę energetyczną i tonę pozytywnego humoru. Mango które ma zapewnić wygładzenie zmarszczek skórze dojrzałej to taki błyskawiczny lifting twarzy. Po użyciu czuć napięcie cery i pomimo że działanie nie jest długoterminowe to po maseczkę warto sięgać np. przed większym wyjściem. Granat dla cery naczynkowej i zmęczonej to porządna dawka rozświetlenia. Maseczka daje skórze zdrowy blask zapewniając jej tym samym piękny wygląd.

Zielone maseczki wybrałam ja. Ogórek i Awokado to mniej wybuchowy duet ale równie skuteczny. Ogórek dla cery tłustej i problematycznej to maseczka mocno oczyszczająca. Pomimo jej głębokiego działania nie odczułam efektu ściągnięcia skóry, a suche skórki na szczęście się nie pojawiły. Ogórek dobrze poradził sobie z obecnymi stanami zapalnymi sprawiając że stały się mniej widoczne. Awokado to porządna dawka nawilżenia którego nigdy za wiele. Bogactwo witamin zapewnia skórze gładkość oraz odżywianie. To najbardziej uniwersalna maseczka z tej serii która sprawdzi się doskonale na każdym typie cery.Owocowe maseczki Marion kuszą nie tylko kolorowym i smacznym wyglądem ale również skutecznym działaniem. Zastosowanie naturalnych składników które mają walczyć z poszczególnymi problemami cery to strzał w dziesiątkę.


Lubicie owoce w kosmetykach?Przeczytaj również:

38 komentarzy

Prześlij komentarz

Dziękuję za przeczytanie recenzji.
Zachęcam do pozostawienia komentarza i obserwacji bloga :)

Jestem również na ... @dziewczynaagenta007